+
ورود به حساب کاربری

محصولات فرکانس صدا

تنها صداست که می ماند، و امان از صدای او که ابدی شد در گوش من

بدون شک اکثر ما با چالش، خرید هدیه برای عزیزانمون روبرو شدیم، چالشی که با اهمیت پیدا کردن سن، جنسیت، سلیقه و… سخت تر هم میشه. ما برای عزیزانمون هدیه ای تهیه می کنیم به رسم یادگار، اما آیا قصد ما از تهیه یک هدیه فقط یادگاری بودنه؟ فکر کنم جواب شما هم منفی باشه، ما این هدیه رو تهیه می کنیم تا در ابتدا اهمیت اون شخص رو در زندگیمون نشون بدیم و در درجه ی دوم نشون بدیم این اهمیت می تونه دلیل یک انتخاب خوب باشد که ما سلیقه و قدرت انتخاب مون رو از طریق این انتخاب نشون بدیم. همان طورکه قبلا هم گفتیم نکاتی مثل سن و جنسیت در انتخاب ما موثرند و میتونند قدرت انتخاب ما رو تحت تاثیر خودشون قرار بدهند. حالا می خوایم یکی از محصولات پر فروش و منحصر به فرد و خاص چرم تابا رو بهتون معرفی کنیم. از نحوه کار این محصولات، تنوع محصولات، نحوه عملکرد این محصولات و نحوه سفارش اون بگیم.

کادو درباره من چه باید بگوید؟

به طورکلی شما می توانید به دو استراتژی درباره “بهترین کادو” فکر کنید. استراتژی اول ”گیرنده محور” است و بدین معنی است به دنبال کادویی بگردید که انعکاس دهنده کیفیت ها و ویژگی های فردی باشد که کادو را می گیرد.

استراتژی دوم استراتژی “دهنده محور” است؛ بدین معنی است که شما به دنبال کادویی میگردید که انعکاس دهنده آنچه شما هستید می باشد. پس محصولات فرکانس صدا در این دسته قرار می گیرند.

منظور از محصولات فرکانس صدا چیست؟

محصولات فرکانس صدا در مجموعه چرم تابا شامل، دستبند فرکانس صدا، گردنبند فرکانس صدا، جاسوئیچی فرکانس صدا، گیره کروات فرکانس صدا و... می باشد. شما می توانید بروی هریک از این محصولات صدا و ویدئو خود را بارگزاری نمایید و از طریق اسکن توسط گوشی موبایل بروی هریک از این محصولات صدا یا ویدئو شما پخش شود.

مراحل سفارش محصولات فرکانس صدا؟
+